Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Kalendarz imprez sportowych

Informacja dla Rodziców !!!


W tym poście zamieścimy kalendarz imprez sportowych, w których będziemy brać udział, trochę ich będzie:


Styczeń:
- 13/14.01.2018 - Dąbrowa Cup - turniej dwudniowy
- 13/14.01.2018 - Kaszub Cup - turniej dwudniowy

- 20/21.01.2018 -Reda Cup


Luty:

- 05/10.02.2018 (poniedziałek- sobota) - Obóz Zimowy w Człuchowie

- 17.02.2018 - Griffin CUP - Stężyca

- 24/25.02.2018 - Wejherowo Cup


Marzec:
04.03.2018 - Gedania Cup

Kalendarz będzie na bieżąco edytowany.

 

Powołanie na drugą kolejkę "Pomorskiej Czwórki"

Drugi turniej „pomorskiej czwórki” odbędzie się w krytych halach ze sztuczną murawą w centrum treningowym Gedania 1922, w Gdańsku przy ul. Hallera 201, dnia 16.12.2017 (sobota zbiórka 13.00  na miejscu, brak wpisowego).
Powołani zawodnicy:

Czwatschka, Nurek, Mudlaff, Kownatke, Lewandowski, Pienczyn, Tabor, Pleger, Strzecki,Kwidziński.

Prosimy o potwierdzenie udziału lub jego braku do trenerów.

Relacja z turniejów w Łęczycach i Gniewinie

Dnia 2 grudnia odbył się kolejny turniej w sezonie zimowym. Tym razem udaliśmy się do Łęczyc.

2008 2122017

 

Skład Błękitnych Wejherowo:
Tymek Rakwał - Tymek Kleszczewski, Dawid Gapiński, Dawid Kotłowski, Kacper Radomski, Jakub Schwann, Robert Zglenicki i Jakub Mielewski

2008 03122017

Składy drużyn:

Błękitni I: Dylak, Gawron, Kownatke, Pleger, Mudlaff, Komosiński, Nurek, Pienczyn, Sobiecki.
Błękitni II: Sztygiel, Malc, Radomski, Skrzypkowski, Konkol, Ciapa, Komkowski, Kotłowski, Kulmacz.

 

Krótka relacja z turniejów poniżej....

Czytaj więcej...

Spotkanie Mikołajkowe

Spotkanie Mikołajkowe - informacje szczegółowe:

1. Dnia 07.12.2017 (czwartek) tak jak w latach ubiegłych w godzinach 17:00-20:00 odbędzie się spotkanie Mikołajkowe w Sali Zabaw Funky Munky.

2. Zawodnicy i Rodzice mają wstęp darmowy. Za każdą kolejną osobę (Rodzeństwo, koledzy itd.) jest opłata dodatkowa w wysokości 20 zł.

3. Bardzo prosimy Rodziców o pomoc w przygotowaniu drobnego poczęstunku dla dzieci (słodkości, napoje, ciasta, ciasteczka, owoce, (kubeczki, łyżeczki, talerzyki jednorazowe) i inne pomysły też :)

4. Trener Darek zorganizował Świętego Mikołaja :) w związku z tym rodzi się pytanie o upominki dla uczestników imprezy. Czy udałoby się Państwu zorganizować jakąś składkę pieniężną na drobną paczkę dla każdego zawodnika czy nie będziemy robić akcji z prezentami.... ???

Myślę, że to najważniejsze informacje dotyczące tego dnia. Na miejscu będzie możliwość kupna kawy, herbaty itp.

Lista uczestników :
1. Jakub Mielewski
2. Kacper Radomski
3. Dawid Kotłowski
4. Tymek Kleszczewski
5. Aleksander Dylak

6. Oskar Kunikowski

7. Dawid Kotłowski

8. Dawid Gapinski
9. Janek Strzecki
10. Jakub Schwann
11. Konrad Czwatschka+ Brat
12. Filip Babiarz
13. Natan Copija
14. Piotrek Sobiecki
15. Janek Konkol
16. Nikodem Komkowski + Siostra Julka
17. Oliwier Gawron
18. Tymoteusz Rakwał
19. Nikodem Kownatke
20. Bartek Łupina
21. Olek Nurek + Brat
22. Alan Mudlaff
23 Janek Kulmacz + Siostra
24. Tymek Kwidziński
25. Antek Maciejewski + Siostra
26. Kordian Pienczyn
27. Wiktor Sztygiel + Brat
28. Franek Pleger +2 Braci
29. Leon Ciapa
30 . Nikodem Komosiński

 

Relacja z turnieju w Dąbrowie i Sparingu w Gdańsku

  W miniony weekend rozpoczęliśmy sezon halowy. Wzięliśmy udział w turnieju Dąbrowa Cup oraz wybraliśmy się do Gdańskiego Jaguara na mecze sparingowe gdzie były jeszcze zespoły z Gedanii i Pruszcza Gdańskiego.

Blekitni200818112017

Czwatschka - Tabor, Kwidziński, Lewandowski,Komosiński, Zadrowski, Babiarz,  Sobiecki i Kulmacz.    

 

2008Blekitnisparing

 Czwatschka - Strzecki, Kwidziński, Maciejewski, Mudlaff, Krause, Kownatke, Nurek i Grzona.

Krótka relacja znajduje się poniżej...

Czytaj więcej...

Informacja !

W związku z wyjazdem na " weekend z piłką" , oraz zamkniętą salą przy ul. Śmiechowskiej zawodnicy, którzy zostają na miejscu mogą skorzystać z zajęć w piątek 3 listopada w ZSP w Bolszewie przy ul. Budowlanych o godzinie 17.00. Trening potrwa do 19.30 i poprowadzi go Jakub Dulko.

Zmiana Harmonogramu treningów - okres zimowy

 Poniżej przedstawiamy Harmonogram treningów dla naszego Rocznika, który będzie obowiązywał od 2 listopada 2017 do końca marca 2018.

Nasz rocznika zaczyna zajęcia na salach od 6 listopada - poniedziałek, Gr. A

Grupa A

Poniedziałek - 18.00 - 19.30 - sala SP nr 11 Osiedle Kaszubskie 27 w Wejherowie

Wtorek - 18.15 - 19.30 - sala SP ul. Wejherowska 22 w Gościcinie

Piątek - 19.15 - 20.30 - sala SP nr 6 ul. Śmiechowska 36 w Wejherowie

Grupa B

Wtorek - 17.00 - 18.15 - sala SP ul. Wejherowska 22 w Gościcinie

Piątek - 18.00 - 19.15 - sala SP nr 6 ul. Śmiechowska 36 w Wejherowie

Dodatkowo będzie możliwość uczestnictwa w zajęciach z Gimnastyki i Techniki piłkarskiej (treningi będą odpłatne dodatkowo - szczegóły niebawem)

Grupa 1 (2007/2008)

 

Czwartek - 16.30 - 17.30 -  nowa sala Ośrodka dla Niesłyszących ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie.

Relacja z 3 kolejki Pomorskiego ZPN - Żelistrzewo, 28.10.2017

 

Blekitni08 28102017

Relacja z turnieju, który odbył sie w Żelistrzewie znajduje się poniżej:

Czytaj więcej...

Turniej wewnętrzny dla gr. 2 rocznik 2007/2008

22.10.2017 (niedziela) odbędzie sie turniej wewnętrzny dla roczników 2007/2008.W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z grup naborowych oraz grup 2 z wyżej wymienionych roczników. Rozgrywki odbędą się na tzw. Jamajce, zbiórka na godzinę 9.00, zakończenie około godziny 12.15. Zapraszamy wszystkich chętnych podopiecznych z gr. 2 do udziału w zawodach.
Proszę o potwierdzenie obecności w turnieju smsem lub komentarzem pod postem.
Udział w Turnieju nie będzie kolidował z wyjazdem na mecz Arki z Jagiellonią

Wyjazd na Weekend z Piłką do Łęczyc

Lista osób zapisanych na weekend z piłką w Łęczycach w dniach 3-5 listopad 2017:
Kownatke Nikodem, Sobiecki Piotr, Babiarz Filip, Konkol Jan, Ciapa Leon, Schwann Jakub, Kotłowski Dawid, Strzecki Jan, Nurek Aleskander, Mudlaff Alan, Zglenicki Robert, Kulmacz Jan, Maciejewski Antoni, Łupina Bartosz, Rakwał Tymek, Czwatschka Konrad.

Są jeszcze wolne miejsca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału :) dodatkowe treningi przydadzą się zawsze:) Zgłoszenia przyjmuje Trener Tadeusz Ciapa, (tel. 502 560 648), SMS o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, WzP - termin" np. "Jan Kowalski, 2008, WzP - termin 2".
Dziecko zapisane na weekend z piłką powinno posiadać ważną kartę zdrowia, opłacone ubezpieczenie na rok 2017 oraz uregulowane na bieżąco składki na działalność statutową Akademii.

Relacja z 2 kolejki Pomorskiego ZPN, Rumia 8.10.2017

Relacja z II kolejki rozgrywek Pomorskiego ZPN w Rumii.

Blekitni 2008 08102017


Błękitni I Wejherowo
Skład: Czwatschka, Kownatke, Strzecki, Pienczyn, Krause, Maciejewski, Łupina, Lewandowski, Sobiecki.
Wyniki:
MKS Władysławowo 4-0 br. samobójcza, Maciejewski, Strzecki,Sobiecki.
Korona Żelistrzewo 2-1 br. Łupina, samobójcza
Orkan Rumia 4-0 br. Pienczyn-2, Lewandowski, Maciejewski.
Błękitni II 4-1 br. Lewandowski, Sobiecki, Pienczyn, Strzecki.
Wicher Wierzchucino 6-1 br. Pienczyn-3, Strzecki-2, Kownatke.


Błękitni II Wejherowo
Skład: Dylak, Komkowski, Kotłowski, Kulmacz, Zglenicki, Zadrowski, Grzona, Kunikowski, Copija, Konkol.
Wyniki:
Wicher Wierzchucino 2-0 br. Kotłowski, Konkol.
Orkan Rumia 1-2 br. Kulmacz.
MKS Władysławowo 1-3 br. Kotłowski.
Błękitni I 1-4 br. Zadrowski.
Korona Żelistrzewo 1-3 br. Komkowski.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas, transport i przede wszystkim kulturalny doping.

 

Uwaga!!! Uwaga!!!

TRENING 5 października.
Z uwagi na mecz Reprezentacji Polski z Armenią , który odbędzie się 5 października o godzinie 18.00 trening dla obydwu grup odbędzie się o godzinie 16.30.

Powołania na 1 kolejkę rozgrywek Pomorskiego ZPN

Dnia 16.09.2017 odbyła się 1 kolejka Turniejów Pomorskiego ZPN. Rozgrywki miały miejsce w Bożympolu Wielkim, gdzie gospodarzem był zespół Błękitnych I Wejherowo.

Blekitni2008 16092017

Skład Błękitni I Wejherowo:
Czwatschka, Mudlaff, Maciejewski, Babiarz, Krause, Nurek, Pienczyn, Tabor, Strzecki, Kwidziński, Kownatke.


Wyniki spotkań:
Błękitni I Wejherowo vs MKS Władysławowo 1-0 br. Babiarz,
Błękitni I Wejherowo vs Wicher Wierzchucino 6-0 br. Kwidziński-2, Kownatke-2, Tabor, Strzecki,
Błękitni I Wejherowo vs Orkan Rumia 3-1 br. Kownatke-2, Tabor,
Błękitni I Wejherowo vs Korona Żelistrzewo 0-3
Błękitni I Wejherowo vs Błękitni II Wejherowo 5-0 br. Kwidziński-3, Kownatke, Strzecki.


Skład Błękitni II Wejherowo
Dylak,Grzona,Kulmacz, Komkowski, Gawron, Malc, Ciapa, Kotłowski, Skrzypkowski, Sztygiel.


Wyniki spotkań :
Błękitni II Wejherowo vs Wicher Wierzchucino 1-1 br.Skrzypkowski,
Błękitni II Wejherowo vs Korona Żelistrzewo 1-4 br. Kotłowski,
Błękitni II Wejherowo vs MKS Władysławowo 0-0
Błękitni II Wejherowo vs Orkan Rumia 0-1
Błękitni II Wejherowo vs Błękitni I Wejherowo 0-5.


Bardzo dziękujemy Rodzicom za transport , kulturalny doping oraz za poświęcony czas.

Zebranie z Rodzicami, 11.09.2017

W poniedziałek 11 września o godzinie 18:00 w sali Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul Hallera 1 (naprzeciwko filharmonii) odbędzie się zebranie z Rodzicami dla Rocznika 2008. Będziemy rozmawiać między innymi o sprawach organizacyjnych.

Terminarz Rozgrywek Ligowych Pomorskiego ZPN

W sezonie 2017/2018 nasz rocznik weźmie udział w Rozgrywkach Pomorskiego ZPN. W tym roku wystawiamy dwa zespoły. Obie drużyny będą wspólnie rywalizowały w jednej grupie (Gdańsk E2, Orlik gr.2). Naszymi przeciwnikami w turniejach będą zespoły: MKS Orkan Rumia, Korona Żelistrzewo, MKS Władysławowo oraz Wicher Wierzchucino.

Wyniki turniejów będzie można śledzić w poniższym linku:

http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#22355

Błękitni Wejherowo jako pierwsi będą gospodarzami turnieju.

Terminy Rozgrywek:

16.09.2017 (Sobota) - Gospodarz Błękitni I Wejherowo - Turniej Rozegrany w Bożympolu Wielkim, ul. Szkolna 1. Godzina 9.30.

07 lub 08.10.2017 - Gospodarz Wicher Wierzchucino

28 lub 29.10.2017 - Gospodarz Korona Żelistrzewo

W turniejach będą mogli brać udział zawodnicy posiadający aktualną kartę zdrowia i oddane dokumenty (Deklaracja Gry Amatora - wszyscy i Formularz Zgłoszeniowy - niektórzy).