Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Ważne informacje dla rocznika 2008 2009 - tr. Ciapa

komunikat organizacyjny

OSTATNIE TRENINGI - 22 czerwca - 25 czerwca

Rocznik 2008 grupa B

Poniedziałek - 18.15-19.45 - boisko przy PZS nr 4 w Wejherowie (Samochodówka)

Wtorek - 18.15 - 19.45 - boisko w Kąpinie

Środa - 10.15 - 11.30 - boisko Jamajka w Wejherowie (na ten trening zapraszam wszystkich którym nie koliduje to ze szkołą) - jest to trening przełożony z piątku.

Czwartek - 18.15 - 19.45 - boisko w Kąpinie

Rocznik 2009 grupa B

Poniedziałek - 16.30-18.00 - boisko przy PZS nr 4 w Wejherowie (Samochodówka)

Wtorek - 16.30 - 18.00 - boisko w Kąpinie

Czwartek - 16.30 - 18.00 - boisko w Kąpinie

 

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA

We wtorek 23 czerwca 2020 na treningu (około godziny 18.00) będą robione pamiątkowe zdjęcia indywidualne i drużynowe, bardzo proszę wszystkich o obecność (oraz strój błękitny w tym dniu.

Jeżeli ktoś mógłby w tej kwestii pomóc (proszę o kontakt bezpośrednio ze mną).

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU

W sobotę 27 czerwca 2020 od 18.00 do 21.00 odbędzie się wspólne zakończenie sezonu roczników 2008 i 2009 z całej Akademii w Kąpinie. (dwie nasze grupy 2008 B, 2009 B, oraz grupy trenera Kuby Przbylskiego i Krzysztofa Jezierskiego 2008/2009 grupa błękitna, 2008/2009 grupa biała).

Zakończenie będzie miało charakter typowo piłkarski (odbędzie się mini turniej lub mecze towarzyskie dla dzieci) 

Zachęcam rodziców do przygotowania poczęstunku dla dzieci (może być coś słodkiego lub owocowego planowany jest również grill)

Zachęcam również żeby na spotkanie przyjść w stroju sportowym, na pewno znajdzie się okazja do tego żeby rodzice też pograli.

 

POWRÓT NA TRENINGI

Powrót na treningi (13 lipca 2020) - w nowym sezonie trenować będziemy w łączonej grupie 2008/2009 - MŁODZIKI - (3 lub 4 razy w tygodniu) - grupa ta realizować będzie program szkolenia Akademii Młodych Orłów PZPN, będzie też występować w rozgrywkach ligowych i rozgrywać mecze towarzyskie. Liczba miejsc w tej grupie jest ograniczona do 20.

Informuję że w sezonie 2020/2021 planujemy również utworzyć grupę złożoną z chłopców (rocznik 2007/2008 i 2009) - TRAMPKARZE - która trenować będzie (1 lub 2 razy w tygodniu), głównym celem zajęć w tej grupie będzie popularyzacja gry w piłkę nożną, rozwijanie ogólnej sprawności dziecka.

Grupa ta nie będzie grała w rozgrywkach ligowych, treningi rozpoczną się od 1 sierpnia 2020

  

DEKLARACJA GRY W SEZONIE 2020/2021
 
Bardzo proszę rodziców o deklarowanie gry w naszej Akademii w sezonie 2020/2021 w grupie

MŁODZIKÓW (3 lub 4 razy w tygodniu - 2008/2009 - poziom średniozaawansowany, opłata miesięczna - 125 zł)

bądź

TRAMPKARZY (1 lub 2 razy w tygodniu - roczniki - 2007/2008.2009 - poziom początkujący, opłata miesięczna - 85 zł).

Można wysłać do mnie SMS-a o treści MŁODZIK lub o treści TRAMPKARZ tel. 502560648

Gdyby ktoś potrzebował się indywidualnie skonsultować ze mną w tym temacie to będę dostępny przed lub po treningach.

Gdyby ktoś nie planował podjąć treningów w sezonie 2020/2021 również będę wdzięczny za informację do końca czerwca 2020.

 

Akcja Lato z Błękitnymi (20 lipca do 31 lipca 2020).

Bezpłatne zajęcia dla dzieci prowadzone na boisku Jamajka, codziennie w godzinach 11.00 - 12.45
 
 
UDZIAŁ W ROZGRYWKACH LIGOWYCH
W końcówce sierpnia lub na początku września grupa MŁODZIK rozpocznie udział w rozgrywkach ligowych w kategorii Junior D1 (rocznik 2008 i młodsi)

 

 

Zakończenie rozgrywek Pomorskiego ZPN

 

2008polchowo18052019

Skład zespołu:
Dylak - Płotka, Ciapa, Langiewicz, Grzona, Sobolewski, Cielecka, Kosyn, Kownatke, Wójcik i Wasilka.

Krótka relacja znajduje się poniżej...

Czytaj więcej...

Relacja z II kolejki Pomorskiego ZPN w Luzinie i Rumi

II Kolejka Pomorskiego ZPN w Luzinie i Rumi.

Rumia2008 28042019

Luzino2008 28042019

Relacje z turniejów znajdują się poniżej..

Czytaj więcej...

Informacja o Treningach w przerwie Świątecznej

W Wielki Czwartek trenujemy wg ustalonego harmonogramu treningowego.

Natomiast Wielki Piątek oraz 2gi Dzień Świąt (poniedziałek) zajęcia nie odbędą się.

Podczas zbliżającego się wielkimi krokami Weekendu Majowego poniedziałkowy trening odbędzie się normalnie.

Czwartek (2 Maja) oraz Piątek (3 Maja) zajęć treningowych nie będzie.

 

Rozgrywki Deichmann 2019

W miniony weekend rozpoczeliśmy tegoroczne rozgrywki Deichmann.  Do turnieju wystawiliśmy dwie drużyny: Jamajka i Litwa

Wszystkie wyniki i kalendarz spotkań można znaleźć  TUTAJ

Skład Jamajki:

Czwatschka - Nurek, Pleger, Pienczyn, Babiarz, Kownatke, Krause, Łupina i Maciejewski

Skład Litwy:

Dylak - Gajewski, Ciapa, Gutowski, Sobolewski, Skrzypkowski, Szyszkowski, Roppel i Sobiecki.

Zapraszamy do wspólnego śledzenia potyczek naszych zawodników.

 

 

Runda Rewanżowa Rozgrywek Pomorskiego ZPN

Pomału zbliżamy się do rundy rewanżowej


Gdańska grupa -19 E-1 Orlik rocz 2008 i młodsi

Błękitni II Wejherowo


Gospodarze rozgrywek i daty spotkań na sezon 2018/19 :


Marzec 30-31 BŁĘKITNI WEJHEROWO II
Kwiecień 27-28 KASZUBY POŁCHOWO II
Maj 18-19 ORKAN RUMIA


Nasi rywale w grupie:


1 BŁĘKITNI WEJHEROWO II
2 BŁĘKITNI WEJHEROWO III (BŁĘKITNI ŁĘCZYCE)
3 KASZUBY POŁCHOWO
4.KASZUBY POŁCHOWO II
5 ORKAN RUMIA
6. CASSUBIAN

 

Błękitni I Wejherowo


Gdańska grupa -13 E-1 Orlik rocz 2008 i młodsi


Gospodarze rozgrywek i daty spotkań na sezon 2018/19 :


Marzec 30-31 ZATOKA 95 PUCK
Kwiecień 27-28 KTS-K LUZINO
Maj 18-19 PROFAN GOSCICINO

Nasi rywale w grupie:


1 BŁĘKITNI WEJHEROWO
2 KTS-K LUZINO
3 MKS WLADYSLAWOWO
4.WICHER WIERZCHUCINO
5 PROFAN GOSCICINO
6. Zatoka 95 Puck


Szczegółowe informacje będą przekazywane na bieżąco.

Wiosenno - letni harmonogram treningów

WIOSENNO - LETNI Harmonogram treningowy :


Pierwsze treningi wg nowego harmonogramu zaczynamy 25.03 (poniedzialek)

Grupa 1


Poniedziałek - 18.00 - 19.30 - Jamajka
Czwartek - 18.00 - 19.30 Jamajka
Piątek- 17.00 - 19.00 - Kąpino

Grupa 2

Poniedziałek- 16.30 -18.00 - Jamajka
Czwartek - 16.30-18.00 - Jamajka

Prosimy pamiętać o odpowiednim ubiorze zawodnikow na treningi.

Relacja z Turnieju Kiełpino Cup

W dniu 03.03 wybraliśmy się do Kiełpina gdzie wzięliśmy udział w kolejnym turnieju. Ostatecznie w całych rozgrywkach zajmujemy 4 miejsce.

Blekitni200803032019

Skład zespołu:

Czwatschka- Pienczyn, Maciejewski, Krause, Ciapa, Płotka, Kownatke, Sobolewski i Nurek.

Relacja z turnieju poniżej

Czytaj więcej...

Treningi w okresie ferii zimowych

Terminy treningów w okresie ferii zimowych (11-22.02.2019r.)
Roczniki 2008 i 2009 (razem)

Grupy B

Wtorki (12 i 19 lutego) - 16.45-18.00 - OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C

Czwartki (14 i 21 lutego) - 16.45 - 18.00 - OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C

Grupy A

Wtorki (12 i 19 lutego) - 18.10 - 19.30 - OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C

Czwartki (14 i 21 lutego) - 18.10 - 19.30 - OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C

Kalendarz meczów, turniejów oraz innych wyjazdów

W tym poście będzie zamieszczać informacje odnośnie zbliżających się rozgrywek, meczów towarzyskich oraz innych spotkań itp. 

3) 20 Grudnia odbędzie się ostatni trening przed przerwą Świąteczną. Zajęcia wznawiamy w środę- 2 stycznia.

4) 12 stycznia - Gniewino Cup

5) 12-13 stycznia - Gdynia Cup - 1 drużyna

6) 19-20 stycznia - Wejher Cup

7) 27 Stycznia 2019 - Gedania Cup - 1 drużyna

8) 26-27 stycznia 2019 - Kaszub Cup - 1 drużyna

9) 18-23 Luty - obóz Zimowy - Tuchola.

10) 03.03. 2019- Kiełpino Cup - 1 drużyna

11) 10.03.2019 - Władysławowo Cup

12) 23-24.03 2019 - Gdynia Cup - 1 drużyna

Harmonogram będzie na bieżąco edytowany.

 

Relacje turniejowe z Gdyni i Gniewina

 

Turniej Stolem Cup 2019 w Gniewinie.

2008gniewino12012019

 

Skład: Dylak, Grzona, Sobolewski , Skrzypkowski, Łupina, Szyszkowski, Nurek, Gutowski, Kotłowski.

Turniej Dąbrowa Cup 2019

2008Dabrowa12012019

Skład zespołu: Czwatschka- Pienczyn, Babiarz, Maciejewski, Pleger, Kownatke, Sobiecki, Gajewski, Krause i Ciapa.

Relacje z turniejów poniżej:

Czytaj więcej...

Powołania na nabliższe turnieje

 

Powoli zbliża się czas rozgrywania kolejnych turniejów. Poniżej przedstawiamy powołania na najbliższe rozgrywki.

19/20 stycznia Wejher Cup


Lista osób powołanych:

Błękitni I Wejherowo

Czwatschka - Pienczyn, Babina, Maciejewski , Pleger, Kownatke, Krause.

Zbiórka:

Błękitni II Wejherowo

Dylak - Łupina, Gajewski, Ciapa, Sobiecki, Nurek + 1 zawodnik
Szczegółowe informacje podamy niedługo

Zbiórka:

Prosimy o odpowiedź w komentarzach, smsem lub na treningu.

 

Zmiana w harmonogramie treningowym

Od 2 stycznia nastapi zmiana w godzinach trwania środowych zajęć. Treningi w środy będą odbywały się od godz. 18.00 do 19.30. Zmiana ta potrwa do odwołania. 

Zatoka Junior CUP

Dnia 16.12.2018 rozegraliśmy turniej w Pucku "Zatoka Junior Cup" .
2008puck2018
Skład zespołu:
Czwatschka - Pienczyn, Pleger, Łupina, Maciejewski , Sobiecki, Kownatke , Krause i Gajewski.
 

Czytaj więcej...

Turniej Eliminacyjny do Baltic Cup -10-11.11.2018

W dniach 10-11.11.2018 wzięliśmy udział w turnieju eliminacyjnym do Międzynarodowych Rozgrywek Baltic Cup 2018. Chłopcy rozegrali blisko 250 minut. Mieli okazją do zmierzenia się z dobrymi drużynami. Była to dla nas dobra lekcja, postaramy się z niej wyciągnąć jak najwięcej wniosków.

W pierwszym dniu zdobyliśmy zaledwie 3 pkt. i w niedzielę czekała nas rywalizacja w grupie srebrnej. Tam poszło nam nieco lepiej, jednak z dorobkiem 7 pkt. zakończyliśmy zmagania na 13 miejscu.
Skład drużyny:
Czwatschka - Babiarz, Pienczyn, Łupina, Nurek, Pleger, Ciapa, Kownatke, Krause i Gajewski.

Wyniki meczów - sobota:

Błękitni Wejherowo vs AS Pomorze 2 0:4
Błękitni Wejherowo vs Feyenoord Gdańsk 1:0 (Pienczyn)
Błękitni Wejherowo vs AP Banino I 0:4
Błękitni Wejherowo vs AP Banino II 0:3
Błękitni Wejherowo vs UKS Jedynka Reda 1:6 (Łupina)
Błękitni Wejherowo vs Jaguar Gdańsk I 1:4 (Pienczyn)

Niedziela:
Błękitni Wejherowo vs AP Banino II 4:2 (Ciapa 2, Kownatke, Łupina)
Błękitni Wejherowo vs AP Tczew 0:6
Błękitni Wejherowo vs Feyenoord Gdańsk 2:1 ( Pienczyn, Babiarz)
Błękitni Wejherowo vs Dragon Bojano 1:1 (Pienczyn)
Błękitni Wejherowo vs AS Pomorze 1:11 (Łupina)
Błękitni Wejherowo vs Gwardia Koszalin II 1:6 (Babiarz)

Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas oraz zorganizowanie transportu na miejsce rozgrywek.