Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Sezon 2015/2016 (lipiec 2015 - czerwiec 2016)

dziewczyny042016

Treningi dla dziewcząt w Wejherowie rozpoczęły się w lipcu 2015 roku. Od lipca do grudnia 2015 trwał nabór do drużyny. Zgłaszały się do nas głównie dziewczyny w wieku gimnazjalnym (roczniki 2000,2001 i 2002) więc utworzyliśmy grupę dziewcząt w takim przedziale wiekowym.

W grudniu 2015 roku podjęliśmy decyzję o połączeniu sił z UKS-em Jedynka Reda i utworzeniu od stycznia 2016 roku Powiatowej Drużyny Dziewcząt, której trenerami zostali Jarosław Staniszewski i Krzysztof Brodowski. Dziewczyny pod okiem wymienionych trenerów trenowały w naszej Akademii do końca czerwca 2016, a następnie większość z nich przeniosła się do seniorskiej drużyny Biało - Zielone Gdańsk.

Poniżej lista wydarzeń z sezonu 2015/2016

...

Czytaj więcej...

Turniej dla dziewczyn w Wejherowie

dziewczyny 7112015 wejherowo

W sobotę 7 listopada zorganizowaliśmy w Wejherowie turniej dla dziewczyn. Do gry zgłosiły się drużyny ZS 1 Wejherowo, UKS Jedynka Reda, Błękitni Wejherowo, Piki Gdańsk, ProFan Gościcino, GOSRIT Luzino.

Najlepsza w tym gronie okazała się drużyna Błękitnych Wejherowo, dla której był to turniejowy debiut. Nie wyniki w tym dniu były jednak najważniejsze, a sama możliwość spotkania się, wspólnej gry i promocji piłki nożnej dziewcząt w naszym powiecie.

Drużyny uczestniczące w turnieju wystąpiły w bardzo zróżnicowanych wiekowo składach, co dodawało wielu meczom dodatkowego smaczku. Cieszymy się, że wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju udało się odnieść mniejsze lub większe sukcesy podczas gry. Liczymy na to, że tego typu turnieje wejdą na stałe do naszego zimowego kalendarza.

Na zakończenie turnieju każda dziewczyna otrzymała pamiątkowy medal. Drużyny otrzymały też puchary. DEKORACJA - FILM

Filmy z turnieju można oglądać w BŁĘKITNI TV

Szczegóły turnieju w Wejherowie poniżej

... 

Czytaj więcej...