Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitne dziewczyny

SEZON 2015/2016

Od lipca 2015 roku w WAPN Błękitni Wejherowo prowadzone są treningi dla dziewczyn.

Po półrocznym okresie naboru który trwał od lipca do grudnia 2015 udało się nam stworzyć wspólnie z UKS-em Jedynka Reda powiatową drużynę dziewcząt w wieku gimnazjalnym.

W czerwcu 2016 większość dziewczyn trenujących w tym zespole przeszła pod skrzydła drużyny Biało - Zielone Gdańsk i rozpoczęła występy w III-lidze kobiet.

 

SEZON 2016/2017

W sierpniu 2016 rozpoczęliśmy kolejny nabór do drużyny dziewcząt, tym razem zgłosiły się do naszej Akademii głownie dziewczęta z roczników 2006-2009, trenerem drużyny został Dariusz German.

Serdecznie zapraszamy dziewczyny z roczników 2006-2009 do gry w naszej drużynie.

Więcej informacji na temat treningów dla dziewczyn udziela Tadeusz Ciapa - tel. 502 560 648 lub  lub e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.